KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Light 212 Aydınlatma Sanayi´ya (Bu metinde "Light 212 Aydınlatma Sanayi" olarak kullanılacaktır) aittir.

Light 212 Aydınlatma Sanayi internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Light 212 Aydınlatma Sanayi ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Light 212 Aydınlatma Sanayi internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://light212.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://light212.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Light 212 Aydınlatma Sanayi internet sitesini ziyaret eden ve Light 212 Aydınlatma Sanayi sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Light 212 Aydınlatma Sanayi. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi